صفحه نخست بلاگ دانستنی ها ناخن عروس؛ طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس

ناخن عروس؛ طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس


ناخن عروس؛ طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس
دانستنی ها توسط : زیباباش 1401/10/14 3 نظر

یکی از جزئیات کوچکی که می‌تواند تفاوت بزرگی در روز عروسی شما ایجاد کند، ناخن‌های شماست. بله، عروس‌ها کارهای سنگین دیگری هم دارند که باید انجام دهند تا مطمئن شوند که روزشان شگفت‌انگیز می‌گذرد. اما طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس جزئی اما بسیار مهم است.

برای همین در این مقاله از زیبا باش قصد داریم برخی از این طراحی‌های ناخن زیبا عروس را همراه با تصاویرشان بررسی کنیم. اگر تمایل دارید با یک تفاوت کوچک در روزی عروسی‌تان بدرخشید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید. 

طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس

کسانی که شاهد این امور عاشقانه و مراسم عروسی هستند، از تمام جزئیات دوست داشتنی روز، از جمله مانیکور شیک، قدردانی خواهند کرد. از عکس‌های قبل از مراسم گرفته تا لحظه حضور در مراسم عروسی تا پرتاب دسته گل، لحظات زیادی برای درخشش ناخن‌ها وجود خواهد داشت.

سنت‌های عروسی با لباس سفید، ما را به سبک‌های کلاسیک مانند مدل‌های ساده، مانیکور فرانسوی و رنگ‌های کرم ملایم سوق داده است، اما برخی از عروس‌ها تمایل به طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس دارند، بنابراین طراحان ناخن به این موضوع توجه کرده و با تغییرات خلاقانه در ناخن‌های مصنوعی و طبیعی فراتر رفته‌اند.

برای این که در زمان خود برای پیدا کردن طرح‌های جدید صرفه جویی کنید، در این مقاله برخی از سبک‌های مختلف طراحی مدل ناخن زیبا عروس از هنرمندان مختلف را معرفی کرده‌ایم، شما می توانید از تمام این عکس‌ها الهام بگیرید و ناخن خود را مطابق با سلیقه‌تان سفارشی کنید.

1. مدل ناخن کریستالی

ناخن‌هایی که با کریستال‌های ریز یا سنگ‌های رنگی تعبیه شده‌اند، زمانی که توسط عروسی که می‌خواهد در روز بزرگش جذاب باشد، بسیار زیبا به نظر می‌رسند. از پایه‌های ظریف تا پررنگ می‌توانید هر رنگی را با این طراحی ناخن زیبا عروس تطبیق دهید. می‌توانید این طرح را روی یک ناخن و روی بقیه ناخن‌ها با رنگ ناخن ساده یا براق انجام دهید یا تمام ناخن‌های خود را با همان پایه اما طرح‌های تعبیه شده متفاوت بپوشانید. این طراحی ناخن‌های شما را جذاب‌تر می‌کند.

مدل ناخن کریستالی

2. مدل طراحی ناخن اکلیلی

درست مانند لباس تشریفاتی عروسی شما که یک لباس براق و درخشان است، مطمئن شوید که ناخن‌های شما نیز دارای جدیدترین طراحی و پرزرق و برق هستند. ناخن‌های خود را به الگوهای مختلفی مانند براق کردن انتهای آن، ایجاد مورب با زرق و برق یا پاشیدن اکلیل روی آن طراحی کنید. این طراحی‌های ناخن زیبا عروس کاملاً با لباس عروس شما هماهنگ می‌شود.

مدل طراحی ناخن اکلیلی

3. از رنگ طلایی در طراحی ناخن عروس استفاده کنید.

هنر طراحی جدیدترین مدل‌های ناخن عروس با ترکیبی از رنگ‌های طلایی و پاستلی به شما کمک می‌کند تا در مراسم عروسی خود بیشتر بدرخشید، زیرا رنگ طلایی نماد تجمل، اشراف و شکوه است. می‌توانید یک ناخن خود را با هر پایه ای به جز طلا تزئین کنید و آن را با نوارهای طلایی یا ضربات ریز طراحی کنید. همچنین می‌توانید از پایه‌های پاستلی استفاده کنید تا ظاهر زیبایی به ناخن‌های خود بدهید.

طراحی ناخن عروس

4. طراحی‌های جدید مدل ناخن عروس شخصی

سنت طراحی سنتی ناخن عروس را با طرح‌های شخصی و دلخواه خود بشکنید، می‌توانید رنگ‌های شفاف یا ظریف را انتخاب کنید تا طرح شما برازنده به نظر برسد. می‌توانید برای شریکتان «I Do»، «Mr & Mrs»، «Love» و بسیاری از عناصر مانند سبیل، حلقه، گل رز، زن و شوهر و غیره را بنویسید تا به او نشان دهید که چقدر عاشق او هستید.  

5. طراحی ناخن عروسی با گل

یک پایه کم رنگ یا پررنگ که روی آن طرح‌های گلدار به سمت بالا و با کمی‌ زرق و برق قرار گرفته است، این طراحی ناخن زیبا عروس، ناخن شما را برای عروسی شگفت‌انگیز می‌کند. شما می‌توانید این چاپ گل را برای عکس برداری و فیلم برداری مراسم قبل از عروسی خود انتخاب کنید تا از همان ابتدا حال و هوای عروسی داشته باشید. این طراحی ناخن عروس، ساده و سنتی است و برای یک عروس خجالتی بسیار دوست داشتنی به نظر می‌رسد.

طراحی ناخن عروسی با گل

6. مدل ناخن ساده و شیک عروس

اگر دوست دارید ساده باشید و نمی‌خواهید ظاهرتان دراماتیک باشد، این طراحی ناخن برای شما مناسب است. شما می‌توانید هر رنگ ثابتی را با توجه به رنگ لباس خود انتخاب کنید و فقط روی آن یک طرح ساده مانند گلبرگ، راه راه، درخشان و رنگ‌های متناوب پیاده کنید. طراحی این مدل ناحن زیبا عروس بسیار آسان، اما جذاب و دوست داشتنی است.

مدل ناخن ساده و شیک عروس

7. طراحی‌های هنری ناخن گرادیان

حتماً فکر می‌کنید که ترکیب کردن لاک‌های مختلف روی انگشت چقدر سخت خواهد بود، اما نگران نباشید، به نظر پیچیده است، اما اینطور نیست. دستیابی به این طراحی ناخن زیبا عروس بسیار آسان است. هر رنگی را که می‌خواهید انتخاب کنید و وقتی به شما بگوییم که فقط یک اسفنج آرایشی کوچک می‌تواند روی ناخن‌های شما معجزه کرده و ناخن شما را آماده هماهنگ شدن با لباس عروس کند، شگفت زده خواهید شد.

8. طراحی ناخن فرانسوی

اگر نوک ناخن را به صورت راه راه طراحی کرده و حالی براق و شیک داشته باشد، این سبک فرانسوی است. شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود این روش را با طرح‌های مختلفی پیاده سازی کنید. می‌توانید این هنر را به عنوان ساقدوش در عروسی بهترین دوست خود امتحان کنید.

طراحی ناخن فرانسوی 

9. طراحی ناخن CheckMate

طراحی ناخن «Checks» رسما جالب ترین طراحی ناخن است که باید انجام داد. می‌توانید الگوهای مختلفی مانند آنچه در تصویر پایین نشان داده شده است را امتحان کنید. می‌توانید این طرح را برای سایر مراسم‌ها یا مهمانی‌ها نیز امتحان کنید زیرا بسیار ساده و باکلاس است.

طراحی ناخن متفاوت

10. طرح‌های هنری ناخن زیبا عروس هفت رنگ

نه تنها در لباس عروس، بلکه به عنوان یک طراحی ناخن روزانه، این مدل یک طرح جدید است که حال و هوای جدیدی به دستان شما می‌دهد. الگوهای زیادی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید. شما می‌توانید این طرح را به صورت غیر رسمی نیز استفاده کنید تا استاندارد خود را محک بزنید.

ناخن زیبا عروس هفت رنگ

11. طراحی ناخن زیبا عروس پروانه‌ای

خوب، مطمئناً بسیاری از ما پروانه‌ها را بامزه می‌دانیم، زیرا رنگارنگ و در عین حال زیبا هستند. طراحی مدل ناخن عروس پروانه ای نیز به همین صورت است. کمی رنگ و یک پروانه کوچک زیبا اضافه کنید تا پیچ و تاب شگفت انگیزی به رنگ اصلی ناخن بدهید. زمانی که از ماه عسل خود لذت می‌برید می‌توانید این طرح را روی ناخن‌های خود داشته باشید.

طراحی ناخن زیبا عروس پروانه‌ای 

12. رنگ ناخن متالیک برای عروس

سایه‌های متالیک قطعا توجه بسیاری از چشم‌ها را به خود جلب می‌کند. وقتی می‌توانید روشنایی و درخشش سایه‌های متالیک را به ناخن خود اضافه کنید، چرا باید از رنگ‌های پاستلی یا پالت‌های رنگی معمولی استفاده کنید. با استفاده از سایه‌های متالیک براق می‌توانید بافت شگفت انگیزی به رنگ ناخن خود اضافه کنید. می‌توانید این طرح را با شکل کریستالی، براق یا فرانسوی استایل کنید.

رنگ ناخن متالیک برای عروس

13. طراحی‌های هنری ناخن مرمر

سنگ مرمر دیگر محدود به پیشخوان آشپزخانه یا کفپوش نیست، اکنون می‌توانید سایه‌های رنگی را به شکل سنگ مرمر به طراحی ناخن اضافه کنید تا با استفاده از هنر طراحی ناخن، جلوه ای متفاوت به ناخن خود ببخشید. ناخن زیبا عروس با طراحی مرمر به یک ترند اصلی در سال‌های اخیر تبدیل شده است و بیشتر خانم‌ها تمایل به پیاده سازی این طرح روی ناخن‌های خود دارند.

ناخن مرمری 

14. طراحی ناخن عروسی با دانه برف

اگر قصد داریم در فصل زمستان مراسم عروسی خود را برگزار کنید، طراحی ناخن زیبا عروس با دانه برف بسیار جذاب و هیجان انگیز است. دلیل آن این است که شیک و ظریف به نظر می‌رسد و ظاهری متمایز به رنگ اصلی ناخن شما می‌بخشد. گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توان با طراحی دانه برف از آنها استفاده کرد و قطعا یکی از پویاترین و قابل بررسی ترین گزینه‌ها است.

طراحی ناخن عروسی با دانه برف

15. طراحی ناخن توپ توپی

طراحی ناخن توپ توپی یکی از ساده‌ترین و پرکاربردترین مدل‌های ناخن عروس است. از آنجایی که پیاده سازی و طراحی این مدل، زمان بسیار کمتری می‌برد، طرح‌های توپ توپی بهترین گزینه برای طراحی ناخن همه افراد است. بهتر است رنگ‌های متضاد مانند سیاه یا سفید را انتخاب کنید.

طراحی ناخن توپ توپی

چه زمانی باید ناخن‌ها را برای عروسی درست کنم؟

یک یا دو روز قبل از عروسی زمانی است که باید ناخن‌هایتان را درست کنید تا مطمئن شوید که قبل از مراسم عروسی کاملاً آماده هستید. وقتی صحبت از رنگ و طرح به میان می‌آید، در روز عروسی باید ناخن‌های خود را هر طور که می‌خواهید داشته باشید. بهتر است به فصلی که می‌خواهید در آن ازدواج کنید توجه داشته باشید، زیرا طراحان برای الهام گرفتن به طبیعت نگاه می‌کنند. تابستان رنگ‌های روشن‌تری مانند رنگ‌های صورتی یا نارنجی جذاب‌تر هستند. رنگ زرد اغلب برای پاییز جلوه دارد و در فصل زمستان بهتر است از طرح‌های دانه برفی و رنگ آبی و سفید استفاده کنید.


3 دیدگاه
 • دنیا
  • دنیا
  • 1401/10/14

  ناخن عروس باید سفید باشه یعنی رنگ لاک سفید بهتره همینطور که برای افراد شاغل رنگ های تیره و گرم مناسب هست برای مجالس و مهمونی هم رنگ لاک ناخن بهترازست که روشن و رنگ شاد باشد

 • سارا نصیری
  • سارا نصیری
  • 1401/10/17

  سلام کاشت سرامیکی برای مدل عروس خوبه ؟ مدل ناخن عروس اگر ناخن های کوتاهی داشته باشه جذاب تر هست یا اینکه ناخن بلند لطفا راهنمایی کنید چه رنگ هایی مناسب هست برای ناخن عروس ؟ یه رنگ شیک و باکلاس برای ناخن عروس که با لباس عروس ست بشه چه رنگیه که جلب توجه بسیاری کنه و تک باشه؟

  • زیباباش
   • زیباباش
   • 1401/10/17

   مهمترین موضوع در جواب، سلیقه شما است. هرکدام از انواع مدل ناخن عروس گفته شده در این مطلب زیبایی و جذابیت خود را دارد.

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلدهای الزامی علامت گذاری شده است*.

عضویت در خبرنامه

رایگان ثبت نام کنید و اولین نفری باشید که از پست های جدید مطلع می شوید.