صفحه نخست بلاگ زیبایی چشم و پلک و مژه بن مژه و بن مژه دنباله دار چشم چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

بن مژه و بن مژه دنباله دار چشم چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟


بن مژه و بن مژه دنباله دار چشم چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟
زیبایی چشم و پلک و مژه توسط : زیباباش 1400/12/24 41 نظر

امروزه خانم‌ها به دنبال رو‌ش‌های مختلفی برای زیبایی هستند، بن مژه یا تاتو خط چشم یکی از روش‌های زیبایی مژه است که با پر کردن مژه‌ها، چشم حالت زیباتری می‌یابد. روش خط چشم بن مژه با اضافه کردن رنگ بین مژه‌ها و ایجاد خط نازک در محل مژه باعث پرتر شدن مژه‌ها می‌شود.

این روش برای افرادی که می‌خواهند چشم‌هایی زیباتر و در عین حال طبیعی داشته باشند، بسیار کاربردی است. ما در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر بن مژه چشم و جنبه‌های مختلف آن می‌پردازیم. پس با زیبا باش همراه باشید.

بیشتر بخوانید؛ روش‌های جراحی پلک بالا (بلفاروپلاستی)

بن مژه چیست؟

بن مژه یک نوع تاتو است و به عنوان یک آرایش نیمه دائمی شناخته می‌شود. بن مژه به قسمت پایینی مژه که به پیاز آن نزدیک است گفته می‌شود. به همین دلیل به تاتو این قسمت بن مژه گفته می‌شود.اکثر خانم ها طرفدار بن مژه طبیعی هستند، شما می‌توانید با آرایش کردن بن مژه چشمانی زیباتر با مژه‌های پرپشت داشته باشید.

تاتو بن مژه چشم بسیار ظریف است و برای انجام آن از رنگ و جوهر مخصوص استفاده می‌شود. این نوع تاتو به روش‌های مختلفی انجام می‌پذیرد، در بعضی مواقع تاتو در بین مژه‌ها در فضاهای خالی انجام می‌شود، به صورتی که این جوهر یا رنگ به بافت پوست تزریق می‌شود یا می‌توان آن را به صورت یک خط نازک در بالای خط مژه تزریق کرد که به این قسمت بالا خط بن مژه میگویند که این خط می‌تواند با توجه به سلیقه مشتری،  بدون دنباله یا دنباله دار باشد.

خط مژه دنباله دار

مراحل انجام زیبایی بن مژه

تاتو و مدل بن مژه بالا با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. به همین دلیل تکنسین این‌ کار قبل از انجام هرگونه اقدامی در طی یک جلسه مشاوره‌ای، مدل و رنگ تاتو بن مژه را با شما انتخاب می‌کند. سپس شما تمام خواسته خود از ضخامت، دنباله آن و... را مطرح می‌کنید تا تکنسین بتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند.

مراحل قبل از انجام بن مژه یا بن مژه دنباله دار

دوستان عزیز زیبا باش حتما باید قبل از انجام تاتو بن مژه تمام آرایش خود را پا ک کنند و یا با شامپو مخصوص صورت کاملا دور چشم هارا تمیز کرده و هیچ ریمل یا خط چشمی روی پوست نماند و کاملا خشک کرده سپس میتوانند با هماهنگی اپراتور کمی پماد جهت سر شدن استفاده کنند تا درد آنها کاهش یابد و بتوانند تحمل کنند و شخص اپراتور بتواند به خوبی و بی استرس کارش را انجام دهد.

بن مژه دنباله دار

در انتهای چشم این تاتو میتواند تا کمی بیرون تر از خط پلک پایین هم ادامه داشته باشد که در این حالت بن مژه دنباله دار میگویند.با پیشرفت علم آرایش دائمی صورت هم مورد توجه خانم ها قرار گرفت و بن مژه یکی از این فعالیت ها به شمار میرود بن مژه میتواند هم به صورت بن مژه دنباله دار باشد هم بصورت بن مژه زیر چشم انجام شود.

انتخاب رنگ تاتو بن مژه کاملا سلیقه‌ای است و شما می‌توانید با توجه به نوع آرایش خود، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. انجام این روش به 1.5 تا 2 ساعت زمان نیاز دارد. شما باید قبل از مراجعه به کلینیک، چشم‌ها را تمیز کنید و بدون آرایش باشید. بعد از اینکه چشم‌ها بسته شود، از کرم بی حس کننده مخصوص پلک برای بی حسی استفاده می‌شود. بعد از 30 دقیقه این قسمت چشم بی حس شده و برای انجام عمل آماده می‌شود. پلک حرکت داده می‌شود تا در موقعیت درست قرار بگیرد. سپس تکنسین، تاتو بن مژه را آغاز می‌کند.

در حین انجام این کار چشم‌ها باید به طور کامل بسته باشد. بعد از این که کار تاتو برای هر دو چشم به پایان برسد، از قطره‌هایی مخصوص برای شست و شو و تمیز شدن چشم استفاده می‌شود. بعد از انجام این عمل ممکن است با گذشت زمان شاهد کم‌رنگی و غیر متقارن بودن تاتو بن مژه پلک  باشید که می‌توانید برای ترمیم تاتو اقدام کنید.

عمل بن مژه چشم

آیا تاتو بن مژه عوارض دارد؟

همانطور که اشاره کردیم، این روش زیبایی مژه بسیار حساس است و به دقت بالایی نیاز دارد. چشم یکی از اعضای حساس بدن است، بنابراین برای انجام هر اقدامی باید مواظب عواقب آن باشید. برای انجام تاتو بن مژه به افراد ماهر و با تجربه مراجعه کنید، صرفاً اشخاصی که دوره تاتو دیده‌اند برای این کار مناسب نیستند.

در بعضی مواقع فرو کردن بیش از حد سوزن تاتو در عمق بیشتر، باعث به وجود آمدن حساسیت و التهاب پوستی می‌شود. بهتر است افراد باردار یا دارای بیماری خاص از این روش استفاده نکنند. زیرا ورود ماده شیمیایی به بدنشان می‌تواند خطرناک باشد. ممکن است در صورت استفاده از مواد نامرغوب و روش غیر استاندارد، پوست اطراف چشم دچار چروک و لک شود. در صورتی که آسیبی به پلک وارد شود، چشم هم درگیر می‌شود. بنابراین باید برای انجام این روش به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید. از عوارض دیگر بن مژه می‌توان به ریزش مژه، آلرژی، انتقال بیماری چشم، عفونت و... اشاره کرد.

در بعضی اوقات مواد استفاده شده در تاتو باعث تغییر رنگ پلک می‌شود و ممکن است باعث ایجاد گوشت اضافی شود. به طور کلی در صورتی که به یک کلینیک نامعتبر مراجعه کنید و از افراد غیر متخصص برای تاتو بن مژه کمک بگیرید، باید نگران عواقبی چون قرمزی و تورم چشم، خونریزی و آسیب چشم، ریزش مژه، تغییر رنگ پلک، حساسیت چشم و... باشید.

آیا بن مژه درد داره؟

قبل از کشیدن بن مژه، یک کرم بی‌حس کننده روی ناحیه مورد نظر اعمال می‌شود، که کل فرآیند را نسبتاً بدون درد می‌کند. این روش برای برخی از افراد با حساسیت یا آستانه درد پایین تر ممکن است کمی ناراحت کننده باشد، اما به طور کلی اکثر مراجعان درد کمی دارند یا اصلاً درد ندارند. کشیدن بن مژه معمولاً 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد که شامل فرآیند بی‌حسی (تقریباً 30 دقیقه) نیز می‌باشد. البته روش‌های سنتی زمان کمتری می‌برد، اما کشیدن بن مژه دنباله‌دار یا چشم گربه‌ای مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

آیا بعد از کشیدن بن مژه، چشم‌ها متورم می شوند؟

پوست ناحیه چشم بسیار نازک است و تقریباً با هر گونه دستکاری متورم می‌شود، بنابراین می‌توان تصور کرد که کشیدن بن مژه دائمی در ابتدا باعث ایجاد تورم می‌شود اما در عرض 72 ساعت این تورم از بین می‌رود. برای از بین بردن تورم همچنین می‌توانید از کمپرس سرد یا چای کیسه‌ای سرد شده روی ناحیه تورم استفاده کنید.

تکنیک‌های کشیدن خط چشم بن مژه

تکنیک‌های کشیدن خط چشم بن مژه در طول سال‌ها پیشرفت‌های زیادی کرده است و در حال حاضر به یک روش زیبایی بدون دردسر و راحت تبدیل شده است. این روند می‌تواند بین 45 دقیقه تا 2 ساعت طول کشیده و ناحیه اطراف چشم قبل از شروع با بی حسی، بی حس می‌شود. در امتداد مژه‌هایی که سوزن جوهر می‌زند، وزوز خفیفی احساس خواهید کرد. پوست در اولین حرکت سوزن کمی احساس درد دارد، اما اگر به درستی بی‌حس شده باشید، خونریزی یا ناراحتی را تجربه نخواهید کرد و تنها غلتک ریزی را روی پلک‌های خود احساس خواهید کرد. امروزه کشیدن بن مژه دائمی نسبت به گذشته بسیار متفاوت‌تر است و با استفاده از دستگاه و سوزن‌های ریزی قابل انجام است.

در حال حاضر این روش از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است و خانم‌های زیادی برای کشیدن خط چشم بن مژه دائمی مراجعه می‌کنند. به هر حال کشیدن بن مژه دائمی به روش‌های زیر قابل اجرا است:

 • خط چشم بن مژه بالا

برای کشیدن خط چشم بن مژه بالا ابتدا به آرامی و با دو انگشت مقداری از پلک به سمت بالا کشیده می‌شود. سپس تکنسین به آرامی شروع به کشیدن خط چشم می‌کند. چشم در حالت بسته ممکن است ممکن است شروع به پلک زدن کند و از آنجایی که رنگ به وسیله سوزن تزریق می‌شود، نگه داشتن چشم با دو انگشت باعث می‌شود کمتر پلک بزنید. به هیچ عنوان در کشیدن خط چشم بن مژه بالا عجله نداشته باشید، زیرا این کار نیاز به دقت و ظرافت کافی دارد تا به خوبی روی پلک خود را نشان دهد. توجه داشته باشید که بن مژه مانند خط چشم نیست و نباید آن را پهن کشید. بن مژه دقیقا باید روی خط مژه کشیده شود که این تکنیک بسته به نوع خط مژه شما متفاوت است.

پس از پایان فرآیند کار، تکنسین با دستمال مرطوب جوهرهای اضافی را پاک کرده و از شما می‌خواهد بن مژه خود را در آینه بررسی کنید.

 • خط چشم بن مژه پایین

بن مژه پایین نیز مانند بن مژه بالا نیاز به بی حسی دارد. برای زدن بی حسی لازم است مواد بی حس کننده به آرامی و به وسیله میکرو براش روی پلک پایین زده شود. بی حسی حدود یک الی دو میلی متر پایین‌تر از بن مژه زده می‌شود تا وارد چشم نشود؛ به این ترتیب بی حسی توسط دمای بدن به بالا کشیده شده و خط مژه بی حس می‌شود. پس از بی حس شدن مانند بن مژه بالا، فرآیند زدن خط چشم بن مژه پایین به وسیله دستگاه شروع می‌شود. بن مژه پایین نیز نباید بیش از حد پهن باشد و به صورت خطوط بسیار نازک روی خط مژه پایین کشیده می‌شود.

 • هاشور خط چشم بن مژه

این تکنیک از کشیدن بن مژه به صورت هاشورهای ریز در بین مژه‌ها و تقریباً همرنگ با مژه زده می‌شود. هاشور خط چشم بن مژه دارای ظاهری شبیه به مژه‌های طبیعی فرد است. اگر هاشور بن مژه به صورت اصولی و تمیز انجام شود، باعث پر نشان دادن مژه و زیباتر شدن چشم‌ها می‌شود. این روش برای افرادی که مژه‌های کم پشت یا به هر دلیلی مژه ندارند، بسیار مناسب است. تکنیک هاشور خط چشم بن مژه بدون درد، خونریزی و آسیب به مژه قابل انجام است.

راه های جوانسازی پوست

بن مژه طبیعی چشم

تمامی اجرای این کار مطابق با سلیقه مشتری انجام میشود نازک یا ضخیم بودن و یا انجام بن مژه دنباله دار و حتی رنگ آن را مشتری با سلیقه خودش انتخاب میکند و این کار میتواند بسیار طبیعی انجام شود و با شستو شوی صورت هم اصلا مشخص نباشد و رنگ و سایه ای که در چشم افتاده است نچرال و زیبایی طبیعی فرد به نظر برسد.

مراقبت‌های قبل از بن مژه چشم‌ها

بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، به دنبال کلینیک مطمئن برای انجام این تاتو باشید. کلینیکی که انتخاب می‌کنید باید استانداردهای لازم را داشته باشد و از محیط تمیز و بهداشتی برخوردار باشد. تکنسین انجام تاتو بن مژه باید فردی ماهر و باتجربه باشد. تاتو بن مژه بسیار دقیق و حساس است، در صورتی که این شرایط برقرار نباشد، می‌تواند آسیب‌های جدی به دنبال داشته باشد و شما را به نتیجه دلخواه نرساند.

افرادی که سابقه بیماری خاص داشته‌اند، باید حتما با متخصص در میان بگذارند تا در صورت وجود مشکل این روش را انجام ندهند. اگر پوست شما دچار بریدگی و زخم است، بهتر است تا پایان بهبودی آن صبر کنید. افرادی که از داروهای رقیق کننده و مسکن استفاده می‌کنند، باید با پزشک خود در میان بگذارند و تا یک هفته قبل عمل، خوردن آن را قطع کنند. قبل از انجام این تاتو باید لنز و مژه مصنوعی را از چشم جدا کنید و با چشمی تمیز و بدون آرایش برای انجام تاتو حاضر شوید.

مراقبت و نگهداری بعد از بن مژه چشم‌ها

یکی از عوامل موثر بر نتیجه انجام تاتو بن مژه مراقبت‌های قبل و بعد بن مژه چشم است. حتما بعد از انجام این عمل به توصیه‌های متخصص گوش دهید و از پماد‌های تجویزی به طور منظم استفاده کنید. تا سه روز بعد از انجام تاتو به آن آب نزنید. چشمان خود را تمیز نگه دارید تا نیازی به شست و شو نداشته باشد. بهتر است تا 24 ساعت بعد از انجام تاتو، از کمپرس یخ بر روی چشم استفاده کنید. زیرا به طور معمول بعد از این عمل، چشم ورم کرده؛ البته بعد از چند روز ورم بهبود پیدا میکند. برای کم کردن ورم و کمک به روند بهبودی، استفاده از کمپرس یخ برای شما پیشنهاد می‌شود.

استفاده از پمادهایی مثل پماد ویتامین آ تاثیری زیادی بر بهبودی سریع چشمان دارد، حتما با مشورت متخصص از پماد استفاده کنید. تا یک هفته بعد از بن مژه چشم‌ها در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و در صورت الزام، از عینک آفتابی استفاده کنید. حتما با متخصص خود در تماس باشید تا در صورت ایجاد هرگونه مشکل از آن‌ها کمک بگیرید.

البته که برای داشتن صورت زیبا و داشتن آرایش دائمی مانند بن مژه می‌بایست پوست صاف و شادابی هم داشته باشید یکی از کار هایی که امروزه طرفدار زیادی دارد نانو فت زیر چشم از است.

اما سوال اساسی و مهم این است که بن مژه برای چه چشم هایی مناسب است؟

 • - افرادی که مژه‌های نسبتا کوتاه و کم حجمی دارند.
 • - افرادی که چشم‌های بی حالت دارند.
 • - افرادی که علاقه‌ای به خط چشم ضخیم ندارند و تنها می خواهند تغيير کوچک در ظاهر صورت خود ایجاد کنند.
 • - افرادی که تمایلی به آرایش کردن ندارند ولی می خواهند ظاهری جذاب داشته باشند.

مزایای بن مژه

مزایا تاتو بن مژه چیست؟

 انجام این تاتو باعث می‌شود مژه‌های شما پرپشت‌تر بنظر برسد و تاثیر زیادی بر زیبایی چشم و چهره شما دارد. این کار به حفظ شادابی و جوان‌تر دیده شدن چهره کمک می‌کند. کسانی که به لوازم آرایشی حساسیت دارند، می‌توانند با استفاده از این روش، چشم‌های خود را آرایش کنند. این روش به صورت طبیعی و ظریف انجام می‌شود و صورت شما را از حالت نچرال خارج نمی‌کند.

از مزایا دیگر آن، صرف وقت کم برای آرایش و عدم استفاده از لوازم آرایشی چشم است که ممکن است پخش شود و با ورود به چشم، باعث آلودگی آن شود. تاتو بن مژه باعث از بین رفتن حالت بی‌حالی چشم می‌شود و به نشاط صورت کمک می‌کند. استفاده از این تاتو زمان آرایش شما را کم می‌کند و می‌توانید همیشه از یک آرایش تمیز برخوردار باشید.

ماندگاری تاتو بن مژه

عوامل مختلفی بر روی ماندگاری تاتو بن مژه موثر است. در ابتدا برای اینکه ماندگاری تاتو شما بیشتر باشد باید از مواد اولیه خوبی برای تاتو استفاده کنید تا در مدت زمان کم، تاتو پخش و کم‌رنگ نشود. در معرض آفتاب قرار گرفتن در روز‌های اول بعد از این عمل تاثیر زیادی بر رنگ پریدگی تاتو دارد بنابراین حتما مراقبت‌های لازم بعد از تاتو بن مژه را انجام دهید تا ماندگاری این روش بیشتر شود.

از لایه بردارهای شیمیایی برای پلک خود استفاده نکنید. اگر تمام نکات را رعایت کنید و به درستی از تاتو بن مژه مراقبت کنید، 1 تا 2 سال ماندگاری خواهد داشت. در حالت کلی چرب بودن پوست، مصرف دخانیات، تابش آفتاب، کیفیت مواد اولیه و نوع پوست شما تاثیر زیادی بر ماندگاری این تاتو دارد.

خط خوردگی در انجام تاتو و بن مژه

توجه داشته باشید که اگر شخصی که تصمیم به انجام بن مژه برای شما دارد هرگونه خط خوردگی، اشتباه، لرزش دست، پخش شدن مواد زیر پوست و ... در انجام بن مژه و یا تتو در صورت یا نقاط مختلف بدن صورت بگیرد غیر قابل جبران است پس مشتریان عزیز حتماحتما باید به این نکته توجه داشته باشند که انجام این کار بسیار باید با حوصله و با دقت بالا انجام شود.

چند نمونه عکس و طرح بن مژه دنباله دار

در زیر می‌توانید برخی از طرح‌های بن مژه دنباله دار را مشاهده کنید:

بن مژه دنباله دار

طرح های بن مژه دنباله دار

هزینه بن مژه به چه مواردگی بستگی دارد؟

بن مژه خطی نازک و مرتب و با ظرافت کامل بر روی چشم است که قبل تر از روی پلک با دستگاه مخصوص کشیده میشد و با پیشرفت بسیاری در زمینه آرایشی و زیبایی بانوان این خط را از درون پلک پایین و درون پلک بالا هم کشیده اند و مانند مداد چشم سیاه عمل میکند با این تفاوت که مداد چشم موقتی است و بن مژه دائمی کشیده میشود این توضیحات برای براورد هزینه ی بن مژه بسیار مهم است به این دلیل که هرچه بن مژه ظریف تر و تمیز تر کشیده شود هزینه آن بیشتر است زیرا نیاز به افراد مجرب و متخصص برای انجام این کار است.

هزینه بن مژه در محله های مختلف تهران

همانطور که میدانید افرادی که توان مالی بالاتری دارند بیشترین هزینه را جهت انجام کار هاشون در سالن های زیبایی میدهند و در سالن های زیبایی در محله هایی همچون الهیه، جردن، اقدسیه و ... و بعضی محله های غرب تهران بیشترین هزینه را بابت خدمات زیبایی از مشتریان دریافت میکنند ناگفته نماند که در چنین آریشگاه هایی خدمات با بهترین دستگاه ها و بهترین برند های مواد مصرفی انجام می‌شود . هزینه بن مژه در محله های متوسط از 600.000 تومان تا 4.000.000 تومان در سالن های محله های بالا انجام می‌شود.

جمع بندی

تاتو بن مژه یکی از روش‌های زیبایی چهره خانم‌ها است که با تاتو قستمت پایینی مژه، مژه‌های شما پرتر به نظر می‌رسد و چهره‌ای زیبا و جوان‌تر خواهید داشت. با تاتو بن مژه شما نیازی به صرف وقت زیاد برای آرایش ندارید و می‌توانید بدون دردسر صورتی زیبا داشته باشید. برای انجام این روش از متخصص باتجربه کمک بگیرید، زیرا چشم قسمتی حساس است و اگر به پلک آسیبی وارد شود، چشم هم درگیر می‌شود.

برای انجام این تاتو از مواد اولیه مناسب استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. تاتو بن مژه چشم در صورتی که به صورت اصولی انجام نشود، می‌تواند عوارضی چون حساسیت، قرمزی، تورم، خونریزی، ریزش مژه و تغییر رنگ پلک را به همراه داشته باشد. بنابراین حتما به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و مراقبت‌های لازم بعد از بن مژه را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. سایت زیبا باش تمام تلاش خود را کرده است تا شما را با روش‌های مختلف زیبایی آشنا کند. امیدواریم که اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

محاسبه اضافه وزن 

25 دیدگاه
 • یکتا
  • یکتا
  • 1401/10/17

  قبل از انجام بن مژه باید طرح مد نظر روی چشم کشیده بشه ؟ یعنی مدل خط چشم هارا از قبل تعیین میکنیم یا خیر ؟ من رنگ بن مژه آبی بدم میاد اما هر بن مژه ای که دیدم بعد از دو هفته رنگش آبی تیره شده که اصلا رنگ خوبی به نظر نمیرسید اصلا کیفیت رنگ بن مژه توی ماندگاری اون تاثیر داره ؟ چه برندی برای بن مژه استفاده کنیم با توجه به این که چشم عضو حساسی از بدن هست و نباید بدون تحقیق کاری انجام بدیم

  • سارا
   • سارا
   • 1401/10/30

   زیبا باش میشه لطفا کلینیک های خوب رو برای انجام بن مژه معرفی کنی به ما ممنون

  • زیباباش
   • زیباباش
   • 1401/10/17

   کیفیت رنگ بن مژه در ماندگاری آن تاثیر دارد. حتما برای این کار بهترین و مطمئن ترین کلینیک را انتخاب کنید.

 • نازنین مقبولی
  • نازنین مقبولی
  • 1401/10/27

  اگر فردی که داره بن مژه برامون انجام میده ناشی باشه و نتونه به خوبی کارش رو تمام کنه و پلک مارو بسوزونه چه باید بکنیم آیا میتونیم از دستش شکایت کنیم آیا اونها بیمه هستند ؟ آیا سوختگی پشت چشم دیه دارد؟ آیا خسارت رو میتونیم بگیریم ؟ آِیا برای پیگیری پروندمون باید وکیل بگیریم یا اینکه خودمون هم میتونیم این موضوع رو به نتیجه برسونیم ؟

  • سید علی
   • سید علی
   • 1401/11/28

   بله عزیزم میشه شکایت کرد اما خودت فکر کن ببین ارزشش رو داره بخاطر بن مژه انقدر خودت رو به سختی بندازی ؟ زیبایی باید از درون خانم ها بجوشه هر چند که هنه میدانیم که همه بندگان خداوند زیبا هستند و نباید به خلقت و آفریده خدا دست زد

  • زیباباش
   • زیباباش
   • 1401/11/02

   درصورت ایجاد خرابی در صورت شما امکان شکایت وجود دارد درصورتیکه کلینیک و یا مطب دارای مجوز و رسمی باشد. معمولا بیمه ها هزینه عمل های زیبایی رو نمی دهند.

 • ناهید محمدی
  • ناهید محمدی
  • 1401/10/27

  انجام بن مژه تا چه مدت پشت پلک را ملتهب میکند ؟ تا چند روز باید مراقبت کنیم تا بن مژه کاملا جا بیوفته و رنگش نریزه ؟؟

  • سما عینی
   • سما عینی
   • 1401/11/28

   کلا بن مبه خیلی زیباست و به نظرم هرچقدر هم ورم و کبودی داشته باشه ارزش داره که انجام بدیم

 • علیرضا
  • علیرضا
  • 1401/10/27

  بن مژه دنباله دار همون خط چشم هست دیگه که خیلی هم این روش قدیمی شده و باعث افتادگی پشت پلک میشه دوستان بن مژه رو انجام ندید

  • نیما
   • نیما
   • 1401/11/28

   علیرضا دروغ نگو مگه تو بن مژه انجام دادی ؟؟؟

 • سارا هستم از تهران
  • سارا هستم از تهران
  • 1401/10/30

  سلام بن مژه پلک پایین هم کلینیک شما انجام میده ؟ یکی از آرایشگر های محل ما انجام داده برای دوستم اما چشمش خیلی ورم و کبودی پیدا کرده برای اینکه ورم و کبودی چشم نداشته باشیم چه کار کنیم ؟؟

  • سحر عبدی
   • سحر عبدی
   • 1401/11/28

   سارا جان من هم اتفاقا یکی از دوستام بن مژه پلک پایین رو انجام داد اصلا راضی نبود و زیر پلکش جوش های ریز زد و مجبور شد بره چشم پزشکی و قطره بریزه تا خوب بشه یعنی بن مژه خیلی حساسه و نباید هر جایی انجام داد چون واقعا چشم یک عضو مهم هست و ارزش نداره برای زیبایی آدم چشمش رو به خطر بندازه

 • دکتر سلام
  • دکتر سلام
  • 1401/10/30

  چشم حساس ترین عضو هست و باید در مراقبت آن کوشید بهتره قبل از انجام هر کاری به اندازه کافی تحقیق کنید و حتی نمونه کار های بن مژه رو روی افرادی کا انجام دادن ببینید بعد تصمیم به انجام بن مژه بگیرید

 • یگانه
  • یگانه
  • 1401/11/28

  سلام برای وقت گرفتن بن مژه چطوری اقدام کنیم ؟ هزینه بن مژه ساده و بن مژه دنباله دار چقدر است ؟

  • زیباباش
   • زیباباش
   • 1401/12/02

   یگانه عزیز باید با سالن های زیبایی هماهنگ کنی. هزینه های هر سالن و آرایشگر نسبت به محل و تجربه و هنری که داره متفاوته.

 • نازنین مهدوی زاد
  • نازنین مهدوی زاد
  • 1401/12/16

  شما خودتون جای مطمئن برای بن مژه هاشور دار معرفی میکنید؟

 • مریم یزدانی
  • مریم یزدانی
  • 1402/10/30

  سلام ..دوستان بخدا بن مژه اصلا بدرد نمیخوره ..‌آدم از زدن بن مژه پشیمون میشه..من یک میلیون دادم بن مژه زدم اصلا انگار نزدم به هر که میگم بن مژه زدم میگه وا ..اصلا معلوم نیست ...به زنگ زدم به خانومه میگم ...میگه خوب بن مژه همینه عزیزم اونی که میخای معلوم باشه خط چشمه .‌‌.‌یعنی باید اینقدر دقت کنم تا خودم متوجه بشم که بن مژه زدم 🤣آخه این درسته یه تومن هم از جیبم بره ...بخدا بن مژه نزنید

 • مهدیس
  • مهدیس
  • 1403/01/15

  دوستان عزیز همانطور که میدونید همه فعالیت های زیبایی صورت و بدن امروزه بسیار زیاد شده و طرفداران زیادی هم داره و در همه نقاط ایران انجام میشه علاوه براینکه انجام هر عملی متناسب با سلیقه افراد هست، نکته قابل توجه اینه که میبایست کاری با کیفیت برای مشتریان انجام داد حتما دنبال جای معتبر و با سابقه خوب باشید.

 • الهام
  • الهام
  • 1403/04/03

  مهمترین مزیت انجام بن مژه پلک چشم: دیگه نیازی به آرایش و صرف وقت بسیار برای فرم دهی و حالت دادن به چشمانتان ندارید. برای مدت زمانی طولانی، چشمان زیبا و جذاب با آرایشی دائمی و فوق‌العاده کار شما را آسان میکنه.

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلدهای الزامی علامت گذاری شده است*.

عضویت در خبرنامه

رایگان ثبت نام کنید و اولین نفری باشید که از پست های جدید مطلع می شوید.